Tepelné čerpadlá IVT, Buderus, Mitsubishi

  • Dodávame tepelné čerpadlá od renomovaných výrobcov IVT, Buderus, Mitsubishi.
  • Využívame nízkopotenciálnu energiu prostredia zem, vzduch, voda.
  • Vhodné riešenia pre novostavby a rekonštrukcie rodinných domov.
  • Kompletná realizácia vykurovacích a chladiacich sústav.
  • Dodávka hĺbkových vrtov a plošných kolektorov s materiálom od firmy GEROtop a Ge-Tra.
  • Možnosť využitia dotácie na tepelné čerpadlo
tepelné čerpadlá IVT

 Navrhneme Vám systém na mieru

Je za nami viac ako 800 inštalácií tepelných čerpadiel od návrhu cez realizáciu až po servis po celom Slovensku.

Medzi týmito inštaláciami sú aj veľmi náročné stavby, pri ktorých sme riešili komplexnú pohodu v lete aj zime. Veľký záujem je aj o stropné chladenie, či kombinácie rekuperácie, chladenia a kúrenia.

Tepelné čerpadlá IVT

IVT netreba veľmi predstavovať, keďže je tento švédsky výrobca priekopníkom inštalácií nielen na Slovensku a v Čechách, kde má spolu vyše 30000 inštalácií. Aktuálne sú v ponuke 3 produktové rady tepelných čerpadiel.

IVT Air X

Tepelné čerpadlo typu vzduch/voda s revolučne ľahkou bezrámovou konštrukciou s najlepšími kompresormi, výmenníkmi a ventilátormi, zaisťuje tichší chod a nižšiu spotrebu elektriny.

IVT GEO

Jedná sa o veľmi úsporné tepelné čerpadlo typu zem/voda, pri ktorom za elektrinu zaplatíte o 20 až 30% menej, ako pri čerpadlách vzduch/voda, vďaka vysokému vykurovaciemu SCOP.

IVT PremiumLine EQ

IVT EQ môže odoberať teplo z vrtu alebo z plošného kolektora. Ak môžete pod zem v záhrade umiestniť kolektor, je to takmer vždy najvýhodnejšie riešenie z hľadiska prevádzky a celkovej ceny.

Tepelné čerpadlá Buderus

Buderus má vo vykurovacích kotloch výborný cveng a tradíciu, ktorá aktuálne pokračuje aj v tepelných čerpadlách. V ponuke Buderusu nájdeme jedno tepelné čerpadlo zem/voda: Logatherm WPS.  Ostatné sú z obľúbenej skupiny vzduch/voda.