Klimatizácia

  • Riešenia tepelnej pohody Vášho domova s klimatizáciami Mitsubishi.
  • Široký sortiment kvalitnej japonskej značky s dizajnovými prevedeniami vnútorných jednotiek.
  • Možnosť multisplitového riešenia.
  • Inteligentné ovládanie cez wifi sieť.
  • Kompletné riešienia aj s montážou.

Montáž stropnej klimatizácie Mitsubishi SLZ  a MLZ

Nasledujúce fotografie zobrazujú montáž stropnej kazetovej jednotky Mitsubishi SLZ  a MLZ. V prvom prípade sa jedná o novostavbu RD v Malackách: inštalácia 4-smernej kazetovej jednotky Mitsubishi SLZ v kombinácii s umiestnením vonkajšej jednotky na streche domu.
V druhom prípade je to tiež novostavba RD v Jakubove, kde sme inštalovali 2 jednosmerné kazetové jednotky Mitsubishi MLZ na klimatizovanie dennej a nočnej časti.

Výhody Mitsubishi SLZ

S coanda efektom dosiahne klimatizačná jednotka Mitsubishi SLZ maximálne pohodlie bez pocitu ofukovania. Vzduch je vyfukovaný tesne pod stropom – zabraňuje tak pocitu prievanu.

3D senzor dokáže zistiť prítomnosť ľudí v miestnosti, dokáže určiť aj ich počet, a tomu prispôsobiť prevádzku jednotky. Jednotka na základe obsadenosti miestnosti zvýši, alebo prípadne zníži teplotu. V prípade neprítomnosti osôb po ľubovoľne nastavenú dobu dokáže jednotku úplne zastaviť (voliteľné príslušenstvo – PAC-SFOi ME).

Vďaka patentovanému 3D turbo ventilá­toru so špeciálnym tvarom lamiel, ktorý je pred expedíciou veľmi presne vyvážený, a tak je jednotka omnoho tichšia.

Výhody Mitsubishi MLZ

Jednotka klimatizácie Mitsubishi MLZ má výšku iba 185 mm, a je tak vhodná aj do nízkych podhľadov. Navyše má zabudované čerpadlo kondenzátu a nepotrebuje servisný otvor!

Možnosť nastavenia horizontálneho a vertikálneho vyfukovania vzduchu pri MLZ umožňuje optimálne rozmiestnenie ochladeného alebo ohriateho vzduchu v priestore.

Montáž klimatizácie Mitsubishi v rodinnom dome