SLUŽBY v oblasti chladenia a vykurovania

Viac ako 17-ročné skúseností spojené s návrhom a inštaláciou tepelných čerpadiel v rodinných domoch pričom hlavným cieľom je výrazné zníženie spotreby energie na vykurovanie, využívame skúsenosti z pôsobenia vo firme IVT s.r.o., popredného dodávateľa švédskych tepelných čerpadiel v Česku a na Slovensku.

Našu odbornosť garantujeme okrem iného vysokoškolským štúdium na Strojníckej Fakulte STU, v odbore tepelnej energetiky a techniky prostredia (neskoršie nízkopotenciálna energetika). Tomáš Stachovič a Tomáš Baláž ukončili štúdium diplomovými prácami s problematikou tepelných čerpadiel.

Naša spoločnosť NPE s.r.o. je zaradená medzi zhotoviteľmi v národnom programe Zelená domácnostiam, Tomáš Baláž je držiteľom osvedčenia pre inštalatérov tepelných čerpadiel číslo 2014/D/071 (potrebné pre štátny dotačný program “Zelená domácnostiam II“) a Tomáš Stachovič je lektor SZCHKT pre certifikáciu inštalatérov tepelných čerpadiel.

Po skúsenostiach s dotáciami z pilotného projektu Zelené domácnostiam (2015-2018) ponúkame pomoc a konzultácie pri žiadostiach aj v pokračovaní projektu Zelená domácnostiam II v roku 2019.

Samozrejmosťou je aj záručný a pozáručný servis na všetky nami dodané zariadenia.

Ponúkame široký sortiment klimatizácií kvalitnej japonskej značky Mitsubishi s dizajnovými prevedeniami vnútorných jednotiek a WiFi propojením.

Dodávame tepelné čerpadlá od renomovaných výrobcov IVT, Buderus, Mitsubishi, kde využívame nízkopotenciálnu energiu prostredia zem, vzduch, voda.

Navrhneme a inštalujeme Vám kompletný systém rekuperácie od výrobcov Buderus alebo Mitsubishi.